Зустріч студентів з представником ПАТ «Укртелеком»

08:35, 22-03-2018

21 березня відбулася зустріч студентів з кандидатом технічних наук з директором департаменту науково-технічної політики відкритого акціонерного товариства ПАТ «Укртелеком» з Катком Віктором Борисовичем.

На цій зустрічі Віктор Борисович розповів студентам 2 і 1 курсу групи ТСД-24 ТСД-14 про те як в сучасному світі є перспективна робота в галузі «Електроніка» і як в Україні і світі ціниться знання та практика в сфері «Волоконо-оптичних системи передач».

Необхідні компетентності, практичні навички і сучасні знання можна отримувати тільки на обладнанні яке вже зараз використовується на ринку телекомунікаційних послуг, та на перспективному обладнанні, яке є в одиничних екземплярах зараз, але буде масовим через кілька років.

Крім того, вони успішно відкривають свої фірми з розробки, виробництва, ремонту та продажу апаратури і постачання комплектуючих деталей і вузлів.

Дана зустріч зацікавила студентів першого та другого курсу і вони активно спілкувалися з Віктором Борисовичем про перспективи та можливості в даному напрямку та який її подальший розвиток і можливості в Україні та світі в цілому.