Підвищення рівня знань

10:27, 13-04-2018

Кафедра Телекомунікаційні технології підготовлює фахівців в перспективній спеціальності 171 «Електроніка». Тенденція переходу до цифрової техніки вимагає збільшення кількості фахівців з електроніки, які мають необхідну теоретичну підготовку та практичні навички володіння передовими цифровими технологіями і мікро- і нано- електронними компонентами для забезпечення кваліфікованого обслуговування сучасної техніки і створення нових зразків конкурентоспроможної комп'ютеризованої електронної апаратури.

Науково-педагогічний склад здійсню якісну підготовку фахівців в даній сфері і допомагає випускникам знайти якісне місце роботи в даній сфері.

Для цього необхідні інновації в сфері освіти - все, що пов'язано з впровадженням в практику передового педагогічного досвіду. Навчально-виховний процес, який займає в сучасній науці провідне місце, спрямований на передачу учням знань, умінь, навичок, на формування особистості і майбутнього професіоналізму.

У зв’язку з цим в рамках навчального процесу кафедра Телекомунікаційні технологій разом зі своїми партнерами «Укркомлайн» готова здійснювати видачу сертифікатів, що підтверджують навички та володіння, які будуть отримувати та закріплювати студенти напрямку 171 «Електроніка» починаючи с першого курсу.