Участь кафедри ТТ у загальноуніверситетських навчально-методичних зборах

11:36, 05-09-2018

З 27 по 31 серпня кафедра Телекомунікаційних технологій у повному складі приймала участь у загальноуніверситетських навчально-методичних зборах, головним питанням яких було покращення змісту навчання кафедрами університету.

Завідувач кафедри Мельник Юрій Віталійович доповів про готовність кафедри до нового навчального року, зокрема, кафедрою проводиться моніторинг вимог роботодавців, результатом якого є внесення змін у зміст навчальних дисциплін, що читаються на кафедрі. Кафедра співпрацює з компаніями-партнерами Укртелеком, Одескабель, Оптокон, Депс, УДЦР, Укркомлайн, які надають свою базу для проходження практик студентами, приймають на стажування викладачів та випускників, надають допомогу в оснащенні лабораторій кафедри.

В цьому році кафедра отримала право на видачу сертифікатів від представника американської телекомунікаційної компанії COMMSKORE.

Фахівці зі спеціальності кафедри «Телекомунікації та радіотехніка» затребувані на сучасному ринку праці з пристойними зарплатами.