Розвиток партнерських відносин кафедри

16:22, 17-09-2018

Кафедра Телекомунікаційних технологій постійно підтримує партнерські зв’язки з провідними підприємствами телекомунікаційної галузі.

Так, професор кафедри Каток Віктор Борисович прийняв участь у міжнародній конференції «Telecom Ukraine 2018», яка проходила з 7 по 10 вересня ц.р. в Одесі під назвою «Цифрове майбутнє України. Нові виклики та перспективи».

Ця конференція є однією з найвагоміших галузевих подій у сфері телекомунікацій України, медіа та контенту, що об’єднує профільні асоціації, громадські організації, представників національних регуляторів та влади, галузеві вітчизняні та міжнародні підприємства, світових виробників і постачальників сучасного телекомунікаційного обладнання та інших представників, зацікавлених у розвитку галузі, обміні досвідом та встановленні нових партнерських стосунків для подальшої співпраці.

Проф. Каток В.Б. виступив на конференції з докладом: «Стандартизація телекомунікаційної інфраструктури».