Проведено тренінг для працівників ПАТ «Укртелеком»

15:20, 24-09-2018

18 – 19 вересня ц.р. викладачі кафедри провели тренінг для працівників ПАТ «Укртелеком» на тему: «Побудова мереж за технологіями GPON та GEPON. Планування, методологія розрахунку мережі, технічні характеристики обладнання і інфраструктури».

На тренінгу були проведені лекційні та практичні заняття для слухачів з вищою та середньо-спеціальною освітою за наступною програмою:

• Поняття мережі доступу. Історія виникнення та розвитку пасивних оптичних мереж (PON), види PON;
  • основи технології GPON(стандарт ITU-T G.984.x), граничні характеристики обладнання;
  • основи технології GEPON (стандарт IEEE 802.3ah/802.3av), граничні характеристики обладнання;
  • планування мереж та його види;
  • розрахунок оптичного бюджету мережі, граничні характеристики інфраструктури;
  • монтаж обладнання і вимірювання в процесі будівництва та експлуатації;
  • пошук несправностей в мережі.

Навчання завершилися тестуванням слухачів. Успішно пройшли навчання і тестування та отримали іменні сертифікати 22 людини.