Науково-дослідницька робота кафедри ТТ

10:08, 09-11-2018

Важливе місце в діяльності кафедри телекомунікаційних технологій поряд з навчальною займає науково-дослідницька робота. У кафедри є напрацьовані ділові стосунки з багатьма комерційними та виробничими підприємствами, на замовлення яких виконуються наукові, науково-дослідницькі та випробувальні роботи.

Кафедрою дуже цінується плідна співпраця з ПАТ Укртелеком науково-технічного напрямку. Так з 12 листопада на кафедрі розпочинається виконання науково-дослідної роботи на замовлення ПАТ «Укртелеком» стосовно випробувань волоконно-оптичного кабелю вітчизняного виробництва.

Буде здійснено комплекс програмних випробувань кабелю модульної конструкції, округлої форми, броньованого ламінованою сталевою стрічкою, який має металевий силовий елемент, ззовні вкритий оболонкою з поліетилену високої щільності та містить один модуль з вісьмома оптичними волокнами типу G 652D. Кабель призначений для прокладання в ґрунтах всіх категорій, а також через болота, річки та озера, в кабельних каналізація, в трубах, блоках, на мостах.

В процесі випробувань необхідно перевірити як механічні, так і оптичні характеристики: стійкість до роздавлювання, стійкість до удару, до циклічного загинання, до осьового закручування, до утворення петлі, до намотування на оправку, до циклічної зміни температури, до проникнення води, до високотемпературного згинання, до низькотемпературного згинання.

До виконання цієї госпрозрахункової роботи будуть залучені науковці кафедри. Керівник роботи – д.т.н. Федорова Н. В., виконавці – к.т.н. Марков С. Ю., к.т.н. Зенів І. О., аспірант Баришев Д.В.