Передзахист магістерських робіт

14:19, 19-12-2018

На кафедрі телекомунікаційних технологій 17 грудня був проведений передзахист магістерських робіт у групі РТДМ-62. У присутності завідувача кафедри та викладачів майбутні випускники доповідали напрацювання по темах своїх магістерських робіт.

Треба відмітити, що в цьому навчальному році теми магістерських робіт значно покращились в інноваційному змісті. Так, студенти писали роботи за темами:

• Волоконно-оптична лінія передачі з виділенням каналів Ethernet у місцевих точках доступу (керівник доц. Марков С.Ю.)
  • Дослідження ефективності використання гібридних та радіо фотонних засобів технологій для розвитку безпроводових систем (керівник доц. Кременецька Я.А.)
  • Методика підвищення завадостійкості радіоелектронних засобів в умовах дії активної загороджуваючої завади (керівник доц. Іщук І.В.)
  • Дослідження методів удосконалення цифрового телебачення з використанням супутникових технологій (керівник доц. Малюженко М.В.)
  • Дослідження можливості впровадження технології голосового управління в систему «Розумний дім» та
  • Дослідження сервісних можливостей технологій мереж 5G (керівник доц. Мельник Ю.В.) та т.п.

Також значно інноваційнішими стали вимоги до оформлення магістерських робіт, що містяться в посібнику, який було видано на кафедрі.

Доповіді та презентації магістерських робіт засвідчили достатньо ґрунтовну підготовку студентів до цього важливого етапу своєї навчальної роботи. В ході обговорення презентацій були надані зауваження та пропозиції доповідачам щодо представлених матеріалів. В цілому захід пройшов конструктивно і успішно. Мета заходу – впевнитись у готовності до захисту магістерських робіт перед держаною екзаменаційною комісією досягнута.