ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТА 2019!

15:56, 04-04-2019

Ми пропонуємо вам навчатись на кафедрі Телекомунікаційних технологій за освітньою програмою «Волоконно-оптичні системи передачі» спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка».

Пропонуємо стати фахівцем, який буде здатний впроваджувати нові оптичні, фотонні, квантові та радіотехнології, навчитися розробляти нові телекомунікаційні пристрої та системи, керувати процесами технічного обслуговування оптичних, телекомунікаційних і радіоелектронних пристроїв та систем.

Випускник за спеціалізацією «Волоконно-оптичні системи передачі»  зможе:

• проектувати та створювати технічні проекти різного масштабу та ступеня складності у відповідності з існуючими міжнародними та національними стандартами;
  • керувати роботою інженерних і технічних фахівців за напрямком волоконно-оптичних ліній зв’язку;
  • самостійно виконувати налагоджувальні, відновлювальні та ремонтні роботи на оптичних кабелях зв’язку;
  • організувати модернізацію виробництва шляхом впровадження в нього новітніх розробок оптичних, фотонних і радіофотонних технологій.

Наш випускник завдяки сучасній навчально-лабораторній базі кафедри отримає практичні навички:

• побудови та обслуговування волоконно-оптичних ліній зв'язку;
  • побудови та експлуатації систем широкосмугового абонентського доступу на базі волоконно-оптичних ліній, технологій пасивної оптичної мережі, радіотехнологій доступу;
  • зварювання оптичного волокна та вимірювання втрат в оптичному кабелі за допомогою оптичних тестерів;
  • вимірювання конструктивних та оптичних параметрів оптичного кабелю та волокна, вимірювання потужності джерел випромінювання оптичних систем зв’язку;
  • проведення робіт з комутації кросового волоконно-оптичного обладнання, монтажу оптичних муфт;
  • проведення аналізу оптичних рефлектограм – результатів рефлектометричних вимірювань;
  • виконання технологічних процесів таких як прокладання оптичного кабелю в грунт, прокладання оптичного кабелю на річкових переходах, прокладання оптичного кабелю у кабельній каналізації, прокладання оптичного кабелю на дні морів та океанів, підвішування оптичного кабелю на опорах, прокладання оптичного кабелю в приміщеннях користувачів, зварювання оптичних волокон, монтаж оптичних муфт, монтаж телекомунікаційного обладнання в телекомунікаційних шафах, монтаж кросового обладнання, пошуково-аварійні роботи на кабельних лініях зв’язку.

Для вступу на навчання за освітньою програмою «Волоконно-оптичні системи передачі» спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» необхідно мати наступні сертифікати ЗНО:

• Українська мова і література;
  • Математика;
  • Фізика або іноземна мова.

Вартість навчання станом на 03.04.2019 р. – 13 150 грн. на рік.

На базі ОКР молодший спеціаліст ви маєте можливість поступити на спеціальність «Волоконно-оптичні системи передачі»:

• на денну форму навчання – на 2-й або 3-й курс;
  • на заочну форму навчання – на 3-й курс.

На базі диплому бакалавра на кафедрі Телекомунікаційних техноло-гій є можливість навчатися в магістратурі за спеціальністю  «Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси». Вагомою перевагою навчатись в магістратурі саме за цією спеціальністю є вступ без здачі ЗНО.

Вартість навчання станом на 03.04.2019 р. – 13 650 грн. на рік.

Запрошуємо на навчання!