Гаряча пора – на часі захист бакалаврських робіт

06:52, 04-05-2019

На кафедрі телекомунікаційних технологій гаряча пора – підготовка до чергового випуску бакалаврів з телекомунікацій. Цій події передує наполеглива праця студентів над своїми випускними бакалаврськими роботами.

Саме зараз відшліфовуються і знаходять своє відображення в цих роботах теоретичні знання і набуті під час навчання практичні навички. Викладачі кафедри – наукові керівники майбутніх бакалаврів - перевіряють стан виконання бакалаврських робіт, консультують майбутніх випускників із ще не вирішених проблемних питань, дають поради щодо кращого формулювання вирішених під час дипломного проектування науково-практичних завдань.

Треба відмітити відповідальний підхід багатьох випускників до важливого іспиту в своєму житті: кожна друга бакалаврська робота підкріплена одними або двома виступами їх авторів на науково-практичних конференціях, результати кожної третьої так чи інакше висвітлені в наукових статтях, які опубліковані в наукових виданнях університету.

Контрольною точкою готовності робіт до захисту стане їх передзахист, що відбудеться на протязі наступних двох тижнів. Попередня думка наукових керівників бакалаврських робіт – стан виконання робіт випереджає встановлений графік, що дає підстави бути впевненим в успішному захисті робіт їх авторами.

Кафедрі не буде соромно за своїх випускників – всі вони будуть грамотними фахівцями своєї справи і будуть мати попит з боку роботодавців телекомунікаційної галузі, чим забезпечать собі достойні посади та зарплати.