Завдання кафедрі на новий навчальний рік

10:07, 03-09-2019

29 серпня кафедра Телекомунікаційних технологій у повному складі прийняла участь у загальних університетських навчально-методичних зборах, головним питанням яких було стан готовності кафедр університету до впровадження інноваційного змісту навчання та в його рамках - робота з партнерами-роботодавцями, підсумок отримання фахових сертифікатів викладачами та студентами кафедри у минулому навчальному році.

Колишній завідувач кафедри, тепер вже директор Навчально-наукового інституту телекомунікацій Мельник Юрій Віталійович доповів, що Кафедрою проводиться постійний моніторинг вимог роботодавців, результатом якого є внесення змін у зміст навчальних дисциплін, що викладаються на кафедрі.

Кафедра співпрацює з компаніями-партнерами Укртелеком, Одескабель, Оптокон, Депс, УДЦР, Укркомлайн, які надають свою базу для проходження практик студентами, приймають на стажування викладачів та випускників з подальшим працевлаштуванням, надають допомогу в оснащенні лабораторій кафедри.