Увага! Вакансії! Компанія «Сек’юріті Хаб» шукає кандидатів на посаду Монтажника СКС

11:53, 16-09-2019

Сучасний світ характеризується надзвичайно швидкою зміною технологій у телекомунікаціях. Цей факт спонукає ефективно впроваджувати інноваційний зміст навчання, тобто вчити тому, що вимагає сьогодення.

При добросовісному навчанні це гарантує студентам отримання першого високооплачуваного робочого місця, чергова пропозиція якого надійшла від одного з потенційних роботодавців: молода компанія «Сек'юріті Хаб», яка має постійних замовників і впроваджені проекти, у т.ч. житлових комплексів, торгово-розважальних закладів, офісних центрів та ін., запрошує на роботу талановиту молодь на посаду Монтажника СКС.

Основні напрямки діяльності:

• комплексні системи безпеки,
  • телекомунікаційні мережі,
  • дистрибуція обладнання.

Для вас:

• участь в цікавих проектах по розробці комплексних систем безпеки,
  • професійне зростання, тренінги, можливість технічного навчання,
  • офіційне працевлаштування, пристойну і стабільну заробітну платню гарантуємо.

Вимоги:

• знання основ побудови силових і слабкострумових мереж,
  • обов’язковою умовою є акуратність, порядність, сумлінне ставлення до роботи,
  • відповідальність, старанність.

Обов’язки:

• монтаж, установка, наладка систем відеоспостереження, контролю доступу, домофонних систем;
  • виїзди, як в складі монтажної бригади, так і самостійно на об'єкти замовника;
  • усунення можливих несправностей і поломок.

Якщо Вас зацікавила дана вакансія, будь ласка, надсилайте резюме на електронну адресу: tatyana@viatec.ua. Адреса: Коломийський пров., 17/31А.