Участь магістра кафедри у настановчій сесії Київської МАН

12:38, 04-10-2019

18 вересня 2019 року о 16:00 в Колонній залі КМДА (вул. Хрещатик, 36) відбувся справжній «Науковий променад» від лідера позашкільної освіти наукового спрямування столиці Київської Малої академії наук учнівської молоді.

Кафедра Телекомунікаційних технологій в особі Гетманця О.В. та магістра групи РТДМ-52 Євгена Лукацького прийняли активну участь у цьому заході.

У форматі інтерактивного спілкування учасники заходу ознайомилися із роботою 15 наукових відділень Київської МАН за багатьма напрямками, серед яких у відділенні технічних наук є секція Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології.

Дана секція з цього року буде працювати і на базі Інституту телекомунікаційних технологій Державного університету телекомунікацій. За результатами заходу саме в цій секції виявили бажання займатися близько десяти школярів міста Києва, що буде сприяти їхній подальшій професійній орієнтації.