Урочиста подія

09:24, 29-01-2020

25 січня в Університеті й на кафедрі телекомунікаційних технологій відбулася урочиста подія – випуск магістрів - 2020!

«Галузь телекомунікацій придбала сьогодні невелику, але потужну когорту молодих фахівців, адже тільки ПАТ «Укртелеком» у січні цього року має 49 вакансій для молодих спеціалістів, бо задача побудови надійної телекомунікаційної інфраструктури ніколи не втратить своєї актуальності», - сказав директор департаменту науково-технічної політики ПАТ "Укртелеком", професор кафедри телекомунікаційних технологій Каток Віктор Борисович.

Науково-педегогічний склад кафедри ТТ, яка випустила у цьому навчальному році 6 магістрів, щиро їх вітає і бажає їм блискучого творчого професійного шляху, а також найкращих успіхів у всіх починаннях!