XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Глобальність проблем експлуатації ВОЛЗ

16:08, 23-02-2020

Фахівці кафедри телекомунікаційних технологій знов і знов вивчають проблеми з експлуатацією волоконно-оптичних ліній зв'язку глобального масштабу, адже вивчення статистики та досвіду роботи ВОЛЗ у світі надають майбутнім фахівцям нашої галузі усвідомлення важливості оволодівати необхідними компетенціями для отримання першого робочого місця.

Як повідомила організація "Південноафриканська національна дослідницька й освітня мережа" (South African National Research and Education Network), користувачі Південної Африки мали проблеми з якістю інтернету через обриви на двох підводних ВОЛЗ в Атлантичному океані. Пропускну здатність мережі відновили через 34 дні після події, яка сталася 16 січня з невідомих поки що причин, - порушення роботи відразу двох підводних кабельних систем, що забезпечують інтернет-з'єднання для Південної Африки та інших країн регіону: South Atlantic 3/West Africa Submarine Cable (Sat-3/Wasc) і West African Cable System (Wacs). Ця катастрофа призвела до зниження швидкості у інтернет-користувачів, геймерів й стримерів у Південній Африці, а також вплинула на міжнародні голосові дзвінки та стільниковий роумінг".

Для ремонту пошкоджень 22 січня з Кейптауна було відправлено судно Leon Thevenin, 6 лютого був ліквідований обрив в водах Конго, а потім корабель вирушив до узбережжя Гани - до наступної точки. Через погану погоду фахівцям тільки 18 лютого вдалося усунути основні розриви кабелю і відновити працездатність системи. Швидкість інтернету вийшла на доаварійний рівень. До 25 лютого судну Leon Thevenin належить закрити ще один обрив біля узбережжя Гани, щоб відновити нормальне енергоспоживання кабелю Wacs.

Читайте також
Переглядів: 1 060