Участь співробітника кафедри ТТ у штабі Міністерства охорони здоров'я

21:51, 26-04-2020

Співробітник кафедри Телекомунікаційних технологій, студент-магістр кафедри, Євген Лукацький під час карантину працює волонтером у штабі з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації COVID-19 на «гарячій лінії» Міністерства охорони здоров'я України. Він надав телефони, на які можна звернутися у будь-якому випадку студентам та співробітникам університету.

• Урядова гаряча лінія 1545
  • Моніторинг забезпечення ліками 0 800 505 201
  • Надання екстреної медичної допомоги (044) 518 47 11
  • Консультації для студентів Закладів Вищої Освіти (044) 481 32 15

Також Міністерство охорони здоров'я України закликає долучитися до всеукраїнської кампанії #ПідтримуюЛікарів, символом якої стала червона стрічка з вузликом - символом єднання та солідарності з українськими медиками. Вона ніби єднає українців і лікарів в одну лінію підтримки.

Долучитися до акції можна, розмістивши червону стрічку з вузликом на сторінках видань, в ефірі телеканалів, профілях у соціальних мережах або зав’язавши на зап’ясті. Не соромтеся дякувати медикам за самовіддану працю у боротьбі з коронавірусною хворобою.