Проведення передзахисту дипломних робіт он-лайн

19:10, 20-05-2020

20 травня на кафедрі телекомунікаційних технологій відбувся передзахист дипломних бакалаврських та магістерських робіт он-лайн у середовищі ZOOM. Сесія, організована завідуючим кафедри Гетманцем О.В., включала 25 учасників – 4 викладачів кафедри та 21 студента.

Трансляція відбулась о 14-00. Були вирішені організаційні питання: як подавати роботи на нормоконтроль та перевірку на «доброчесність», як подати роботи на захист в умовах діючого карантину по пошті та багато інших питань.

Далі були заслухані 2 передзахисти – одної бакалаврської роботи та одної магістерської. Викладачі задали питання та зробили поради і зауваження. Студенти зі вдячністю прийняли зауваження, які їм дадуть змогу доопрацювати свої роботи та успішно захиститися.