Літня школа інформаційної безпеки TEMPUS

14:56, 17-02-2016

Літня школа за програмою TEMPUS проекту ENGENSEC для студентів Державного університету телекомунікацій. Безкоштовно. Конкурсний відбір.

ЗАПРОШЕННЯ!

Якщо Ви магістрант у галузі IT безпеки та вільно володієте англійською мовою, запрошуємо Вас прийняти участь у літній школі під егідою TEMPUS проекту ENGENSEC (http://engensec.eu/about-the-project/)!

Літня школа приймає талановитих студентів з 27 червня по 8 липня 2016 року на базі національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, Україна). Студентам-учасникам літньої школи буде запропоновано новий лекційний матеріал і практичні тренінги, пов'язані з різними аспектами IT безпеки:

• Цифрова криміналістика
  • Тестування на захист від несанкціонованого доступу та етичний злом
  • Мережна та “хмарна” безпека
  • Аналіз шкідливого програмного забезпечення
  • Безпека безпроводових мереж

Програма занять у літній школі складається з обраних глав усього набору курсів по IТ безпеці, що розробляються в рамках проекту ENGENSEC. До уваги учасників буде запропоновано безліч інноваційних рішень як відповідь науки і практики на актуальні та нові загрози кібер-безпеки.

Заняття будуть проводитися провідними експертами у галузі IT безпеки зі Швеції, України та Росії. Програма навчання літньої школи розрахована на 3 ECTS кредити, що після її закінчення буде підтверджено офіційним сертифікатом. В якості випускного іспиту для студентів-учасників передбачається проведення олімпіади з врученням заохочувальних призів.

Важлива інформація:

Офіційна мова.

Офіційною мовою літньої школи, включаючи викладання, є англійська.

Вартість участі.

Студенти-учасники літньої школи не сплачують за навчання і проживання в м Львів в період проведення школи. Проект ENGENSEC повністю оплачує проживання, харчування та транспортні витрати для учасників літньої школи.

Правила участі.

Кожен університет, офіційний партнер проекту ENGENSEC, має право направити студентів на навчання у літній школі відповідно до виділеної квоти і при дотриманні нижче вказаних вимог.

Квота, яка виділена Державному університету телекомунікацій – 4 студента.

Вимоги до учасників.

Студенти мають право подати заявку на участь у літній школі за умови, що:

• університет, студентом якого він/вона є, приймає офіційну участь в проекті ENGENSEC;
  • він/вона є магістрантом в області IТ безпеки і має достатній рівень знань і навичок у цій галузі відповідно до навчальних програм курсів, що вивчаються в університеті;
  • він/вона вільно володіє англійською мовою, що дозволить слухати лекції, приймати участь в тренінгах і спілкуватися з іншими студентами (не нижче рівня B2).

Строк подачі заявок

Студентам, які бажають взяти участь у літній школі і відповідають вище вказаним критеріям, достатньо відправити заявку на електронну адресу контактної особи, відповідальну за літню школу в його/її університеті.

Координатор літньої школи для студентів Державного університету телекомунікацій: Рабчун Дмитро Ігорович,  асистент кафедри Управління інформаційною безпекою, rabchundima92@gmail.com, (+38)067-853-29-30

Термін подачі заяв в університеті- 09 квітня 2016 р. включно.

Термін передачі заяв із ДУТ організаторам - 16 квітня 2016 р. включно.

Відбір учасників

Процес відбору учасників ґрунтується на принципах справедливості, прозорості та повинен бути повністю документований, забезпечуючи рівні можливості для всіх учасників. Університети мають право внести зміни в правила відбору відповідно до внутрішніх правил та згідно з особливостями національної політики освіти.

Критерії ДУТ.

• Повнота та якість резюме, яке відображує здобутки кандидата за профілем проекту у вільному форматі.
  • Успішність за профільними дисциплінами.
  • Участь в конкурсах, олімпіадах, конференціях, публікаціях, тощо за профільними дисциплінами.
  • Володіння англійською мовою – перевіряється під час співбесіди – подачі резюме в ДУТ.
  • Участь у суспільному житті Університету.

Контакти

Генеральний менеджер: Андерс Карлссон, Технологічний інститут Блекінге (Карлскруна, Швеція), anders.carlsson # bth.se.

Координатор українських партнерів: Оксана Євсєєва, Харківський національний університет радіоелектроніки (Харків, Україна), oksana.yevsieieva#nure.ua

Координатор Державного університету телекомунікацій: Лукова-Чуйко Наталія Вікторівна, доцент кафедри вищої математики, lukova@ukr.net,  (+38)096 7682085

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ЛІТНЬОЇ ШКОЛІ З IT БЕЗПЕКИ ПРОЕКТУ ENGENSEC!