Відбулись збори студентів Навчально-наукового інституту Захисту інформації

11:57, 29-02-2016

Порядок денний Зборів студентів  ННІ ЗІ

18.02.2016.

1. Практичне навчання для студентів 1-2 курсів.

Введена нова дисципліна, що надає вміння та навичкі, які потрібні в повсякденному житті.

2. Академічна заборгованість. Термін усунення – до 22.02.2016.

Поради боржникам.

Правило 1. Не сидіть на місці.

Ничого на розв’яжеться саме по собі. Навпаки – стане ще гірше.

Правило 2. Треба спілкуватись.

Вас вислухаують і допоможуть: 1 Зав.кафедрою.  2 Куратор.  3 Староста.

І Головне – Викладачі.

Але всі вони не читають думок.

Треба розповісти їм про свої проблеми.

Треба розповісти їм про свої наміри.

Доможуть тому, хто щось робить сам.

Правило 3. Не відкладайте в довгий ящик.

Якщо є вибір – діяти сьогодні чи через 2 тижні, то дійте сьогодні.

3. Фінансова заборгованість.

3.1. Необхідно сплачувати за навчання за 10 днів до начала навчання. Отже за ІІ семестр необхідно було сплатити до 20 січня. При помісячної оплаті – до 20 числа місяця, попереднього до місяця за який сплачуєте.

3.2. Фінансова заборгованість за гуртожиток. Таких низьких цін, як в гуртожитку ДУТ, в Києві вже не залишилось. Велике прохання до студентів не ускладнюйте роботу гуртожитку – сплачуйте вчасно.

4. У випадку хвороби.

Захворів – до лікаря сам або викликайте лікаря до себе.

Виправдовуючий документ - довідка студ.полікліники.

Довідки інших мед.установ – треба завірити в студ.полікліниці або в нашої мед.сестри.

5. 10-11 березня 2016 року на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка пройде конференція присвячена кібербезпеці.

Всі бажаючі прийняти участь можуть ознайомитися з вимогами за посиланням https://dut.edu.ua/ua/pages/1472

Тези представити до 22.02.2016

6. Літня школа за програмою TEMPUS проекту ENGENSEC для студентів Державного університету телекомунікацій. Безкоштовно. Конкурсний відбір.

7. Індивідуальні плани навчання Магістрів (хто бажає та має право) треба оформити до 29.02.2016.