Профорієнтаційна робота кафедри УІБ триває

14:16, 21-04-2016

В Державному університеті телекомунікацій активно проводиться профорієнтаційна робота серед молоді нашої держави у тому числі і серед абітурієнтів міста Києва.

На відповідному заході у ліцеї Потенціал, Оболонського району міста Києва 14 квітня 2016 року був завідувач кафедри Управління інформаційною безпекою доктор технічних наук Наконечний Володимир Сергійович.

У своєму виступі перед школярами ліцею Лідер він розповів та показав презентацію про Державний університет телекомунікацій, які інститути та кафедри входять до його складу, які спеціальності і спеціалізації вивчають студенти для того, щоб отримати самі престижні на сьогоднішній день професії й про практичне навчання на найсучаснішому обладнанні відомих світових компаній.

Крім того у своїй доповіді Наконечний В.С. розповів про високий рівень студентського самоврядування в Державному університеті телекомунікацій та про те, що самі студенти кажуть - наш університет «Це самий студентський ВНЗ, який ми знаємо!».

Фотографії