Міжнародна Науково-технічна конференція «Інформаційна безпека України»

13:59, 27-04-2016

21-22 квітня 2016 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася міжнародна Науково-технічна конференція  «Інформаційна безпека України». В роботі конференції приймали участь студенти і викладачі кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Навчально-наукового інституту захисту інформації Державного університету телекомунікацій. В оргкомітеті конференції приймав участь  директор Навчально-наукового інституту захисту інформації Шевченко Віктор Леонідович.

Студентами випускних курсів ННІЗІ були подані тези доповідей до збірнику тез доповідей конференції, що є обов’язковим  при захисті бакалаврських та магістерських робіт.

В ході конференції було розглянуто методи, засоби і заходи забезпечення інформаційної безпеки та безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем, науково-технічні та практичні аспекти розроблення та використання засобів технічного захисту інформації.

Крім студентів і викладачів Навчально-наукового інституту захисту інформації в конференції прийняли участь представники від інших навчально-наукових закладів Києва та України.