Візит співробітників кафедри УІБ в офіс компанії БМС Консалтинг

13:53, 28-04-2016

25.04.2016 було організовано відвідування компанії "БМС Консалтинг" викладачами кафедри "Управління інформаційною безпекою" на чолі з завідувачем кафедри доктором технічних наук Наконечним В.С. Метою візиту було: продовжувати налагоджувати партнерські відносини і оцінити можливість участі компанії в підготовці фахівців з числа студентів Навчально-наукового інституту Захисту інформації.

На зустрічі керівництво компанії проінформувало про свої можливості щодо співпраці в питаннях навчання студентів і особливості проходження практики та стажування під їх управлінням. Для цього в компанії "БМС Консалтинг" є окремий підрозділ та розроблено відповідну нормативно-правову базу для проведення навчання, з можливістю отримання відповідного міжнародного сертифіката, з яким буде гарантовано працевлаштування в будь-якій країні світу. Для навчання студентів можуть бути залучені викладачі кафедри після проходження і закінчення спеціальних курсів.

Зросла потреба у висококваліфікованих фахівцях з IT -  як в державному секторі, так і в комерційних компаніях зростає актуальність навчання студентів на новому рівні - в придбанні сучасних знань, максимально наближених до практичної дійсності.

Були скориговані плани подальшої співпраці компанії і кафедри.

Фотографії