Літня школа у 2014 році

21:33, 19-05-2014

Запрошуємо взяти участь студентів та викладачів у сфері інформаційної безпеки у літній школі 2014 на базі Егейського університету  в Греції.

Літня школа  у 2014 році  по програмі інформаційної та комунікаційної безпеки (IPICS) буде проходити на базі Егейського університету в Греції, який входить до складу учасників-партнерів  програми TEMPUS по розробці нової магістерської програми по кібер-безпеці.

Запрошуються магістри останнього року навчання, аспіранти, викладачі в галузі інформаційної та комунікаційної безпеки, які володіють англійською мовою.

Учасникам буде запропоновано прослухати курс лекцій та практичних занять (4 кредити ECTS) та виконати невеликий проект.

Період: з 07.07. 2014 до 18.07. 2014

Подача заяв: до 31.05.2014

Вартість: для студентів – 300 євро, для викладачів – 700 євро (у вартість входить усі необхідні робочі матеріали, участь у соціальних подіях, щоденний ланч)

Більше інформації можна знайти на сайті https://ipics2014.pns.aegean.gr/