Закінчення 1-го англомовного семестру

09:38, 23-12-2016

Ми раді Вас сповістити, що закінчився перший семестр ведення циклу лекцій на англійській мові. Фахівцями кафедри менеджменту був розроблений та втілений курс дисципліни «Менеджмент» на англійській мові. Викладання велося іноземним англомовним студентам.

В результаті ми отримали безцінний досвід спілкування з носіями мови, розширили наші знання за рахунок використання нових іноземних підручників, продемонстрували високі стандарти знань у Державному університеті телекомунікацій.

В наших планах розширити отриманий досвід, вводячи нові дисципліни, що будуть викладатися іноземною мовою та можливе в майбутньому розширення даних дисциплін на україномовних студентів. Все це дасть змогу значно посилити підготовку наших студентів-випускників та забезпечити їх конкурентоспроможність на ринку праці.