Вивчаймо англійську

12:20, 13-03-2017

11.03.2017 В рамках поліпшення знання з Англійської мови, відбулась зустріч МНД-31 в Американському домі. Документальний фільм про справжніх героїв нашої сучасності. Про тих, що приділили своє життя служіння людям! Фільм що заставляє нас задуматися про наше покликання.

Фільм «Американські сестри і брати милосердя» досліджує явища, які належать до найбільших проблем Америки: старіння нації, війна, бідність, стан в’язниць, – через роботу й життя медичних працівників.

Це історії реальних людей, які змінять наше уявлення про медперсонал і про боротьбу з викликами, пов’язаними зі станом здоров’я Америки. «Американські сестри і брати милосердя» – важливий внесок у невпинну американську дискусію про те, що означає дбати про людей. Фільм розповідає про п’ятьох медичних працівників різних професійних спрямувань.

Джейсон Шорт мусить щоразу долати кам’янистий ручай, аби дістатися до ракового хворого, прикутого до свого будинку в Аппалачах.

Тоня Фауст керує програмою тюремного хоспісу, де довічно ув’язнені піклуються про своїх невиліковно хворих співкамерників. Наомі Кросс підтримує колишню хвору на рак яєчників, коли та народжує сина за допомогою кесаревого розтину.

Сестра Стефен – черниця, котра керує будинком для старих, у якому повно кіз, овець, лам і курей; тут уся команда медичних працівників збирається разом, щоб заспівати для свого мешканця, який відходить. Брайан Мак-Мілліон, ветеран Армії і колишній медик, займається реабілітацією поранених солдатів, що повертаються з війни.