Впровадження у Державному університеті телекомунікацій самої передової системи навчання

10:38, 12-06-2017

З метою підготовки висококваліфікованих спеціалістів, які повинні відповідати потребам сучасного ринку праці, в університеті були ретельно вивчені та проаналізовані вимоги до фахівців провідних компаній-партнерів нашого навчального закладу, вимоги потенційних роботодавців та враховані побажання студентів нашого університету.

Ректором було поставлене завдання з реалізації концептуально нової освітньої моделі, яка б забезпечила нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку праці, привабливість їх для компаній та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненою спеціальністю.

Були визначені шляхи реалізації нової освітньої моделі, а саме:

1. Сплановано зміни в теоретичній підготовці фахівців;
  2. Приділена увага посиленню практичної складової навчання;
  3. Створена сучасна навчально-лабораторна база;
  4.  Налагоджена система видачі сертифікатів;
  5. Посилення підготовка з англійської мови;
  6. Внесено зміни щодо розкладу занять.

Таким чином, реалізація концептуально нової освітньої моделі забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку праці.

З метою активізації профорієнтаційної роботи кафедра менеджменту проінформувала студентів та випускників своєїх спеціальностей.