Вітаємо Байрамова Сеймура Самед огли з успішним захистом кандидатської дисертації

11:20, 25-09-2017

Колектив кафедри менеджменту щиро вітає аспіранта кафедри Байрамова Сеймура Самед огли з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами на тему «Управління інноваційним розвитком телекомунікаційних підприємств».

Захист відбувся 20 вересня 2017 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03 у Державному університеті телекомунікацій.

В дисертації узагальнено теоретичні підходи до визначення сутності, ролі й діалектичних взаємозв’язків інноваційного розвитку та поглиблено його змістове наповнення. Визначено й уточнено завдання, принципи та механізм управління інноваційним розвитком підприємства, конкретизовано атрибути його формування. Умотивовано особливості, критеріальний базис оцінки ефективності управління інноваційним розвитком телекомунікаційних підприємств, ураховуючи специфіку їх функціонування.

Виявлено тенденції інноваційного розвитку телекомунікаційних підприємств. Розглянуто практично-орієнтовані підходи до ідентифікації якісних характеристик й оцінки використання інноваційного потенціалу та ефективності управління інноваційним розвитком телекомунікаційних підприємств. Розкрито організаційно-управлінські засади ризикозахищенності інноваційного розвитку телекомунікаційних підприємств.

Обґрунтовано наукові підходи формування стратегічного набору управління інноваційним розвитком телекомунікаційних підприємств. Розроблено методичні засади побудови мультиканального фінансового забезпечення інноваційного розвитку телекомунікаційних підприємств. Визначено орієнтири модернізації інформаційно-аналітичної підтримки інноваційного розвитку телекомунікаційних підприємств. Запропоновано теоретико-методичний інструментарій розвитку бізнес-ланцюгів державно-приватного партнерства щодо активізації інноваційного розвитку телекомунікаційних підприємств.

Бажаємо Сеймуру Самед огли нових злетів, сміливих мрій, енергії та наснаги для їх втілення!

Також висловлюємо найщиріші вітання науковому керівнику - завідувачу кафедри менеджменту, доктору економічних наук, професору Гудзь Олені Євгенівні з поповненням в рядах наукової школи та поглибленням міжнародного наукового співробітництва!