Перший місяць студентського барвистого життя!

08:50, 02-10-2017

Ось і закінчився перший місяць чудового навчання в Державному університеті телекомунікацій.

Це доволі збагачений місяць знаннями довів студентам спеціальності 073-«Менеджмент» Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва, що через науку та студентське дозвілля управлінці своєї долі, навчаючись в вищому навчальному закладі, розкривають свої здібності, реалізують себе як талановиті особистості, стають активнішими, і допомагає їм в цьому участь в позаурочній роботі.

Студентське барвисте життя наповнене бажанням розширювати нові горизонти, пізнавати незвідане в науці та цікавитися новітніми досягненнями в сфері бізнесу та менеджменту. Це все сприяє організації трудової діяльності студентів, а в майбутньому бізнес-еліті.

Так, студенти МНД-11 розробили свою емблему та представили девіз групи.

Девіз – «Професіоналізм породжує довіру».

Метою проведення зустрічей зі студентами групи МНД-11 куратором Якубенко Ірини Миколаївни в університеті є підготовка гармонійно-розвиненої, суспільно активної особистості, професійно-грамотного, творчого фахівця, який поєднує в собі високу духовність, моральну чистоту, професійну компетентність і фізичну досконалість.

Творчий інноваційний характер організації виховної роботи зі студентами є характерною особливістю діяльності педагогічного колективу кафедри менеджменту та університету в цілому.