Чергове заняття наукового гуртка з менеджменту «Менеджмент ХХІ століття»

08:24, 19-10-2017

18 жовтня 2017 року було проведено чергове заняття наукового гуртка з менеджменту «Менеджмент ХХІ століття». Керівник наукового гуртка з менеджменту «Менеджмент ХХІ століття»  професор кафедри менеджменту Лазоренко Л.В.

У роботі гуртка взяли участь 8 студентів І курсу різних спеціальностей Інституту менеджменту та підприємництва.

Робота  наукового гуртка з менеджменту «Менеджмент ХХІ століття» базується на дисципліні «Менеджмент», яка викладається на І курсі для студентів  усіх спеціальностей Інституту менеджменту та підприємництва.

Метою проведення  занять гуртка є ознайомлення студентів із сучасними методами та технологіями управління діяльністю підприємства, вивчення окремих методик ведення бізнесу, проведення ділових ігор та розв’язання ситуаційних завдань з менеджменту, які максимально наближені до практичних умов з врахуванням вимог сьогодення.

На занятті була розглянута ситуаційна задача щодо дослідження внутрішнього та зовнішнього середовища організації, виконано SWOT- аналіз та здійснена розробка стратегії діяльності підприємства відповідно до проведеного аналізу. Це дало можливість студентам поглибити свої знання з менеджменту та набути нових навичок в системі управління підприємством.