IX Міжнародна виставка «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ»

09:44, 03-11-2017

Підготовка висококваліфікованих фахівців передбачає поєднання теоретичних та практичних знань. Для менеджерів важливий досвід – відвідування і участь у виставках та ярмарках.

Студенти  групи МНД-41 кафедри менеджменту разом з доцентом кафедри менеджменту, к.е.н. Пісковець О.В. взяли участь у заходах в рамках ІХ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та VІ Міжнародної виставки «Word Edu», що проводилася 24-26 жовтня в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Робота виставки розпочалася з урочистого відкриття, під час якого від імені Голови Верховної Ради України А. Парубія її учасників, організаторів та гостей привітав заступник голови Комітету Верховної Ради у питань науки і освіти В.Кириленко. Особливий інтерес в учасників виставки викликала промова Президента НАПН України, доктора філософських наук, професора, академіка НАН і НАПН України Василя Кременя.

Найбільшу увагу  у студентів викликали сучасні засоби навчання, проекти, програми, освітні портали, новітні соціальні системи з можливостями інтерактивної освіти та інших інноваційних рішень для впровадження в освітню практику.

Відвідування виставки було цікавим і пізнавальним. Студенти мали змогу особисто ознайомитися з діючими моделями та новим програмним забезпеченням.

Фотографії