Активне наукове життя студентів-менеджерів

10:04, 08-11-2017

Міжнародний науково-освітній  круглий стіл  студентів та молодих вчених «Україна майбутнього»

Студенти 4 курсу спеціальності «Менеджмент» прийняли активну участь у роботі Міжнародного науково-освітнього круглого столу студентів та молодих вчених «Україна майбутнього», який відбувся 15-17 вересня 2017року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка.

Під керівництвом  д.е.н., професора  Зеліско Інни Михайлівни були підготовлені та опубліковані тези доповідей: Свисюк О. О. «Фінансове забезпечення розвитку  телекомунікаційних підприємств», Скоробогата В. В. «Парадигма розвитку інтегрованих об`єднань підприємств в Україні», Сопова К. І. «Роль фінансових ресурсів у діяльності економічних суб`єктів».

Дякуємо студентам групи МНД-41 за  наполегливість, креативність, старанність  та завзятість у цікавому науковому житті, адже саме Ви підвищуєте престиж нашого інституту, вносите вагомий вклад в розвиток Державного Університету Телекомунікацій.

Бажаємо Вам успіхів, нових досягнень та активної життєвої позиції!