Відзначення найкращих студентів кафедри Менеджменту компанією АТ «ІнфоПлюс»

10:41, 15-12-2017

Сучасні вимоги до майбутнього менеджера зростають разом із розвитком інформаційних технологій. Все більше застосування інформаійно-комунікаційних систем вимагає від студентів освоєння нових знань та оволодіння практичними навичками у цій сфері.

Одна з сучасних та перспективних систем електронного документообігу є система АСКОД™, що призначена для автоматизації процесів діловодства, управлінського документообігу, для організації колективної роботи над документами з використанням безпаперових технологій та для забезпечення електронного документообігу із застосуванням електронного цифрового підпису (ЕЦП). За допомогою системи електронного документообігу АСКОД™ можливе створення та впровадження систем електронної взаємодії структурних підрозділів державних підприємств та установ, автоматизованих систем центрів надання адміністративних послуг та інші проекти.

На базі Державного університету телекомунікацій студенти кафедри Менеджменту отримали можливість пройти навчальний курс щодо застосування адміністрування та налаштування системи електронного документообігу ACKOD.

По завершенню проходження навчального курсу кращі студенти були відзначені ліцензійними сертифікатами. Нагородження  проходило 14 грудня 2017 року у лабораторній аудиторії №415 кафедри менеджменту. Від імені компанії сертифікати вручала завідувач кафедри Документознавства та інформаційної діяльності Петькун С.М. Привітати студентів прийшли завідувач кафедри Менеджменту Гудзь О.Є., професор кафедри Стецюк П.А., куратор групи Сазонова С.В. та інші викладачі.

Щиро вітаємо наших студентів та  бажаємо подальших успіхів!