Практика для студентів з великими перспективами на майбутнє

13:44, 07-02-2018

Ось і розпочався другий семестр навчання в Державному університеті телекомунікацій. Студенти радо ходять на пари та навчаються новому.

Так, студенти 2-4 курсів спеціальності 073-Менеджмент Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва з 12 лютого 2018 року почнуть ходити на практику, яка є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття виробничих навиків приймати самостійно рішення в реальних виробничих умовах.

Підприємства надають студентам спеціальності 073-Менеджмент можливість застосувати теоретичні знання на практиці та випробувати свої сили в реальних проектах.

Наші студенти під час практики побувають на різних підприємствах, а саме: СВП «Київські теплові мережі» ПАТ «Київенерго», ТОВ «Карго сервіс плюс», ТОВ «Телеканал СТБ», ТОВ «Studio Moderna», ДП ВО «Київприлад», ТОВ «ВКП ЮЖТЕХМАШ», ТОВ «ОНІКС 1», Інтернет-магазин «Tofi shop», ТОВ «Петр Сервіс», ПП «СМК- Грек», ТОВ «Агророст», ТОВ «Спорт маркетинг» та інші.

Практика для студентів є обов'язковою складовою частиною процесу підготовки фахівців у вищому навчальному закладі. У процесі цієї практики студенти, а в майбутньому керівники, будуть виконувати за спеціальністю весь цикл основних робіт, перебуваючи на робочих місцях, вивчаючи значну за обсягом ділянку виробництва і набуваючи навичок організації, управління та контролю.

Студенти спеціальності «Менеджмент», спираючись на набуті базові знання, уміння та навички, отримані під час навчання кафедрою «Менеджменту» Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій, повинні оволодіти майбутньою професією, виконуючи функції менеджера (управлінця) безпосередньо у різних наукових, освітніх, та навіть технічних установах.