Лекція у 306 школі привернула увагу абітурієнтів.

11:46, 12-02-2018

У середу, 07.02.2018р. Шморгуном Юрієм Володимировичем,  була проведена лекція майбутнім абітурієнтам, що навчаються в 10 та 11 класах 306 школи м. Києва.

Лекція була проведена на основі університецьких програм та охоплювала теми з грошової емісії, роль боргового капіталу у світовій фінансовій системі фінансовій та структурну світову фінансову кризу 2007 -2018 рр.

У лекції були розглянуті історія дії урядів на прикладах Японії «Айбономікі» і Рузвельта з його політикою в 30-х; шляхів подолання поточної світової кризи.

Висловлюємо велику подяку заступнику директора з виховної роботи Ярмоленко Олександрі Вавилівні за організацію подібного заходу і тісну співпрацю!