Майстер-клас з використання прикладних рішень на платформі «1С: Підприємство 8»

14:19, 31-05-2018

Організація підбору персоналу у конфігурації «1С:Зарплата та Управління персоналом для України (2.1)». З метою покращення навчального процесу студенти та викладачі кафедри «Менеджмент» 30 травня прийняли участь у 5-ти годинному майстер – класі  Організація підбору персоналу у конфігурації «1С:Зарплата та Управління персоналом для України (2.1)» з використання прикладних рішень на платформі «1С: Підприємство 8»

Модератор майстер – класу викладач ЦСО ТОВ «Проком» Майстренко Євгенія Валеріївна продемонструвала технологію використання типового механізму підбору персоналу у конфігурації «1С: Зарплата та Управління персоналом 2.1». Показала на конкретних прикладах практичне застосування функціоналу і можливостей підсистеми підбору персоналу для роботи із заявками кандидатів на роботу та проведення анкетування.

По завершенню заходу всі слухачі отримали свідоцтва від Центру Сертифікаційного навчання ТОВ «ПРОКОМ», а найактивніші учасники отримали подарунки.

Висловлюємо щиру подяку партнерам кафедри ТОВ «ПРОКОМ» за плідну співпрацю.