Квітуча осінь на Співочому полі

10:58, 08-10-2018

У процесі підготовки спеціаліста важливо не лише забезпечити його фаховими знаннями, уміннями та навичками професійної діяльності, а й сформувати у нього відповідний світогляд, моральні, правові, трудові, естетичні та інші якості особистості.  Тому, в межах культурно-виховної роботи, студенти групи МНД-11 з куратором Пісковець О.В. 05.10.2018р. відвідали фестиваль хризантем на Співочому полі.

Співоче поле в Києві перетвориться на концертний зал, який об'єднує різні музичні жанри в Фестивалі хризантем. Дизайнери 10 районних підприємств з утримання зелених насаджень Києва перетворили хризантеми на ноти. Всього для створення виставки використовували понад 25 тисяч квітів різних сортів.

Виставка розмістилась на 10 локаціях загальною площею майже       2000 кв. м. Композиції були присвячені блюзу, джазу, кантрі, металу, лаунжу, рок-н-ролу, диско, а також окремим творам Йоганна Себастьяна Баха та групи Beatles. Деякі конструкції досягають 3 м у висоту.

Відвідування виставки було цікавим та пізнавальним. Студенти були в захваті від різноманіття барв та кольорів квіткових композицій, а особливо  від приємного занурення в музичний супровід Фестивалю хризантем.