XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

50 відтінків студентського життя (continuation of the story)

10:48, 14-12-2018

Говорять, що студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. І як тут не погодитись ? Адже це перший крок у доросле життя, це життя у гуртожитку, це багатогранність вмінь та інтересів . Та все ж інші вчителі, ніж у школі, яких  називають  викладачами, нове місто, самостійність у побуті – це те, до чого звикає кожен студент. Навчання в університеті – це той час, протягом якого студенти повинні здолати всі перепони і негаразди на шляху до дорослого життя. Самі студенти розповідають про своє життя, не приховуючи усмішки, згадують цікаві історії, творять нові й не збираються зупинятися на досягнутому, адже студентське життя – це час неймовірних  пригод і самостійних рішень.

Студентське життя зазвичай запам’ятовується як один із найяскравіших періодів у життєвій історії людини. Чому? Тому що, фактично, це перший самостійний досвід особистості. Молода людина має навчитися планувати й ефективно проживати свій день; взаємодіяти з великою кількістю людей; навчитися спілкуватися як зі студентами-одногрупниками, так і з професорами; розібратися, що таке лекції і семінари або просто "пари"; зрозуміти новий підхід до навчання.

Студенти групи МНДМ-51 поділилися своїми враженнями про навчання в ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ, розповіли  про те, як проходять їхні студентські роки, дали чітке визначення хто такий «менеджер»  та  розповіли чому обрали саме такий шлях до своєї майбутньої професії.

Олійник Дарія Олегівна (замісник старости групи )

«Студентські роки – найпрекрасніша пора в житті людини. Саме це час наповнений найцікавішими і незабутніми подіями. Для студентської пори також характерні романтика і безтурботність.»

Досягнення мрій та їх втілення в реальність залежить від вміння особистості керувати власним життям. Навчитися працювати в команді, приймати рішення і досягати результату, опановувати нові види діяльності, творчо ставитись до завдань, працювати над собою – це тільки малий перелік того, чому Вас навчать в Державному Університеті Телекомунікацій. «Менеджмент» – універсальний, перспективний, затребуваний і відносно новий напрям підготовки фахівців, що є найважливішим інструментом ведення бізнесу в сучасних умовах ринкової економіки. Вибравши спеціальність 073 «Менеджмент» як свою майбутню професію, Я не помилилася, оскільки менеджери потрібні в усіх сферах: від комерційних структур до державних і політичних організацій.

Успіх організації ми пов’язуємо з ім’ям та діяльністю менеджерів. Вони формують цілі організації, забезпечують її ресурсами, планують і здійснюють контроль, приймають рішення й організовують діяльність. Особистість менеджера — це головний фактор забезпечення ефективного розвитку фірми. На мою думку, сучасний менеджер виступає в декількох іпостасях:

 • це управлінець, наділений владою, який керує великим колективом людей;
 • це лідер, спроможний вести за собою підлеглих, використовуючи свій авторитет, високий професіоналізм, позитивні емоції;
 • це людина, яка має певні комунікативні здібності, постійно встановлює контакти з партнерами і владою, успішно переборює внутрішні і зовнішні конфлікти;
 • це людина, яка наділена стратегічним мисленням, може формувати цілі, основні види діяльності та напрямок «основного удару», визначати союзників і супротивників, власні переваги та напрямок їх використання.

Гангур Альона Іванівна

«Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів.»

У сучасних умовах багато молодих людей орієнтується на створення й розвиток власного бізнесу. А ґрунтовна професійна підготовка й базові знання, які я отримую, вибравши ДУТ, допоможуть мені  створити успішний бізнес і стати більш конкурентоздатним на ринку праці. Переваги навчання саме для мене в Державному Університеті Телекомунікацій:

 • якісна освіта;
 • потужна матеріально-технічна база (спеціалізовані науково-методичні кабінети, вільний доступ до мережі Інтернет);
 • наукова діяльність (магістратура, аспірантура; участь у студентських конкурсах наукових робіт і конференціях);
 • соціальна інфраструктура (гуртожиток, ІТ кафе).

Окрім цього, кафедра Менеджменту активно розвиває освітньо-наукові та ділові зв’язки з освітніми, науково-дослідними установами, галузевими підприємствами і організаціями. Партнерами кафедри є: Секретаріат Комітету з питань інформатизації та зв’язку Верховної Ради України; Національне агентство України з питань державної служби; Сертифікаційна компанія «Бюро Верітас (Bureau Veritas)» (Франція); УДППЗ «Укрпошта»;ТОВ «ПРОКОМ». Центр сертифікованого навчання 1С та інш.

Професія «менеджер» є універсальною. Вона припускає багатогранну підготовку майбутнього фахівця: управлінську, економічну, психологічну, юридичну, прикладну. Менеджер – усебічно розвинений фахівець, що має необхідні знання й кваліфікацію, здійснює управлінську діяльність і вирішує управлінські завдання. Менеджери є ключовими людьми в організації.

Кошова Євгенія Віталіївна

«Студентське життя — це час відкритих перспектив, можливість жити мріями про прекрасне майбутнє, віра у виконання всіх бажань і надія на відкритість усіх дверей.»

Студентство — час першого знайомства з таким великим почуттям, як любов, можливість перший раз помилитися й довго переживати, обмірковуючи щосекунди спілкування, намагаючись зрозуміти, що було в їхніх відносинах не так. Зроблені висновки залишаться уроком на все життя. Кому навпаки, студентські роки допоможуть знайти другу половину й поєднають  їх разом назавжди.

Хто не мріє стати менеджером, той, швидше за все, уже ним є. Сьогодні менеджер ‑ вочевидь, одна з найпопулярніших професій у сфері великого бізнесу. Що ж відрізняє управлінця-професіонала від фахівця середнього рівня? Якщо подивитися на менеджерів у міжнародних компаніях, то відразу стає ясно, що єдиного рецепту, як добитись успіху на цьому терені, не існує.

Головна якість сучасного менеджера ‑ це все-таки лідерство. На його плечах лежить відповідальність за цілу команду. Причому справжній керівник обслуговує інтереси відразу трьох груп людей ‑ акціонерів компанії, співробітників і клієнтів. Захищати інтереси утримувачів акцій так само важливо, як розвивати потенціал своїх працівників. Від менеджера очікують швидкого ухвалення рішень, що не обов’язково прийдуться до душі всім. Він має створювати додану вартість і мислити в категоріях «ціна» й «якість».

Особистісні якості, інтереси та схильності до професії менеджера:

 • вміння прогнозувати, передбачати ситуацію;
 • впевненість у собі, у прийнятих рішеннях;
 • енергійність;
 • чіткі особисті цілі (знає, чого хоче від своєї роботи);
 • уміння підкорятися вимогам, нормам організації;
 • ерудованість;
 • прагнення до постійного особистісного зростання.

«Справжній студент-це не та людина, яка задається питанням, який сьогодні іспит, а той, який цікавиться у народу, ЩО за іспит він сьогодні здав…»

Готуємося до сесії Шановні студенти!!! Студенти групи МНДМ-51, бажають усім успіхів та натхнення!

Читайте також

Про кафедру

Кафедра Менеджменту

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Переглядів: 7 085