XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Подяка Державному університету телекомунікацій від випускників-магістрів спеціальності Менеджмент

13:41, 04-02-2019

Ханіна Тетяна Олександрівна

Закінчила Державний університет телекомунікацій в січні 2019 року з відзнакою за спеціальністю 073-Менеджмент, спеціалізація «Менеджмент організацій і адміністрування».

Навчалась всі ці 6 років з великим захватом. З кожним роком Навчально-науковий інститут менеджменту та підприємництва розвивався, відкривав нові напрямки навчання, удосконалював дисципліни та з кожним роком викладачі підвищували рівень своїх знать та отримували вищі наукові ступені. На даний момент майже всі викладачі інституту мають найвищі наукові ступені, що є гарним показником для студентів, адже вони зможуть отримувати кращі знання та навчатися в кращих.

Навчаючись в університеті, я ні разу не пожалкувала про свій вибір як ВУЗу так і професії. Саме тут викладачі завжди раді тобі помогти та навчити новому та корисному.

Навчання в університеті залишиться однією з яскравих сторінок у моєму житті. До університету ми приїхали з різних куточків нашої України і знайшли тут друзів, отримали нові знання. Ми разом вчилися долати труднощі, допомагали один одному радою і справою, розвивалися і ставали кращими. Цінний досвід, отриманий в університеті, стане опорою для нас. Ми оволоділи однією з найбільш захоплюючих професій і тепер готові зробити свій внесок в процвітання і розвиток нашої держави.

Всім раджу розглянути даний університет як пріоритетний вибір при виборі свого майбутнього освітнього центру.

Бондар Михайло Павлович

Закінчення Державного університету телекомунікацій – велике свято для нас!

Я ще шість років тому не міг уявити, що досягну подібних висот, наскільки зміниться моє життя, наскільки захопить мене професія менеджера. Спілкування, знайомство з людьми, пристрасть до всього нового та невідомого завжди були на першому місці. Тому про вибір професії навіть думати не довелось. Я щиро вдячний моїм улюбленим викладачам, котрі вчили мене справлятись з труднощами, бути лідером, допомагали порадами, Ваша теплота та відданість своїй справі змушують захоплюватись Вами та брати з Вас приклад.

Дякую Вам, кафедра Менеджменту та Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва, за ці щасливі роки навчання та всім раджу вступити до провідного університету сучасності!

Миронюк Аліна Анатоліївна

Навчання в Державному університеті телекомунікацій для мене стало дуже важливим і потрібним відрізком мого життя. Університет, а саме кафедра Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва дала багато корисних знань, які мені, безсумнівно, стали в нагоді при влаштуванні на роботу та в особистому житті.

Всі ці роки навчання в стінах нашої alma mater я була старостою групи. Я спочатку навчалася на бакалавра за спеціальністю 073-Менеджмент, та потім вступила до магістратури і продовжила своє навчання за спеціалізацією  «Менеджмент організацій і адміністрування». Там мене навчили багато чому: правильно вести переговори, розуміти психологічні портрети людей, аналізувати ринки, вибудовувати стратегії розвитку організації, а також стратегічні лінії власного життя, а ще бути дисциплінованою і комунікабельною.

Все це я намагаюся щодня використовувати в процесі трудової діяльності, і саме це дало мені відмінний старт і дозволило зайняти керівну посаду в перші дні після закінчення рідного університету.

Від щирого серця бажаю всім викладачам кафедри менеджменту і співробітникам університету невичерпної творчої активності, нових відкриттів, цілеспрямованих студентів і, звичайно, міцного здоров'я для здійснення всіх поставлених планів!

Сільченко Аліна Володимирівна

Я перевелася в Державний університет телекомунікацій з Донецького університету управління в 2013 році, і хочу сказати величезне дякую деканату Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва за такий теплий прийом! В той день для мене це було особливо важливо!

Всі 5 років пролетіли як один день, було багато переживань і радісних новин!

Вдячна кафедрі Менеджменту за ті знання і навички, які вони нам дали, та за друзів! Це важлива сходинка в житті, яку повинен пройти кожен випускник вищої школи знань!

Сьогодні я працюю в телекомунікаційній компанії, влаштуватися в яку мені допоміг університет!

Я магістр... аж не віриться!!!

Дякую Державному університету телекомунікацій!!!

 

Читайте також

Про кафедру

Кафедра Менеджменту

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Переглядів: 3 827