Лекційне заняття з носієм англійської мови

10:09, 22-03-2019

Оскільки одним із найважливіших етапів для менеджерів в удосконаленні знань з англійської мови – це розмовна практика, то спілкування з носієм відкриває для них безліч нових можливостей та ідей. Починаючи спілкуватися з американцями, кожний студент відразу отримує потужний стимул для подальшого прогресу у своїх заняттях. Відчувши радість від того, що його розуміють не просто викладачі, а англомовні люди, студенти роблять різкий ривок у навчанні. З цією метою 21.03.2019 р. для студентів кафедри менеджменту, групи МНД-41 Kristen Hamm провела відкриту лекція в America House. Вона розповіла студентам про своє життя, звичаї, традиції, культуру Північної Америки, звідки гостя родом. Цікавим моментом зустрічі була розповідь Kristen Hamm про своє кар’єрне зростання та переконання студентів в тому, що англійська мова для них повинна бути другою мовою після української.

Студенти задавали різноманітні запитання Kristen Hamm, на які вона надавала обґрунтовані, вичерпні відповіді. Під час розмови відбулася дискусія, до якої студенти активно долучилися та аргументовано відстоювали власні думки.

Отже, такі зустрічі та спілкування з носіями мови дозволяють студентам випробувати на міцність отримані теоретичні знання та навички. Ефективність проявляється в тому, що студенти відразу починають не тільки розмовляти, але навіть мислити англійською мовою. При спілкуванні з носіями мови у студентів з’являється справжній, правильний акцент. З викладачем-носієм мови швидше виникає контакт і розкутість, знімаються психологічні бар’єри, забуваються зазубрені мовні штампи. Студентам у цьому випадку легко дається лексика. У них з’являється здатність швидко вникати в розмову та влитися в неї. При цьому не доводиться замислюватись над тим, чи вірно вони вжили вираз, побудували фразу, тому що все це освоєно на практиці і без стандартного зазубрювання стало звичним. Тому, можна з впевненістю стверджувати, що зустріч з носієм мови – Kristen Hamm виявилася надзвичайно корисною та цікавою для студентів кафедри менеджменту.

Ми щиро вдячні Kristen Hamm та співробітникам America Нouse за гостинність та незабутні враження!

Фотографії