Вітаємо студентів кафедри менеджменту заочної форми навчання із успішним захистом дипломних робіт!

14:12, 09-06-2019

Кафедра менеджменту Державного університету телекомунікацій вітає групи МНЗ-51, МНЗМ-71 та УІДЗМ-71 із успішним захистом дипломних робіт. Слід відмітити, що студенти обрали різноманітні теми для своїх робіт, які є надзвичайно актуальними на сьогодні. Поставлені завдання чітко виконані студентами у ході дослідження, про що свідчить загальний обсяг проведеної роботи при підготовці необхідного матеріалу для розкриття вибраних тем дослідження.

Варто відмітити, що кожна дипломна робота написана на високому професійному рівні, містить достовірний статистичний матеріал та дані підприємств. Висновки і рекомендації, що містяться в дипломних роботах, мають як теоретичне, так і практичне значення. В результаті проведеного захисту дипломних робіт з впевненістю можемо стверджувати, що студенти проявили себе як компетентні спеціалісти, які самостійно здатні приймати управлінські рішення.

Щиро вітаємо Вас та бажаємо успіхів!

Фотографії