Кафедра менеджменту запрошує на навчання сучасних, активних та цілеспрямованих абітурієнтів ХXI cтоліття!!!

11:27, 09-04-2020

Вибір майбутньої професії – це друге народження! Зацікавленість до майбутньої професії з кожним днем зростає. Сучасні, активні та цілеспрямовані абітурієнти все частіше задумуються та більше приділяють уваги до свого майбутнього.

Кафедра Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій кожного дня приділяє багато зусиль щодо професійного розвитку своїх студентів для того щоб вони стали успішними керівниками. Представники цієї професії працюють практично у всіх сферах і на всіх рівнях – від початкової ланки і до керівництва. Диплом про закінчення вищого навчального закладу є обов’язковим для менеджера при працевлаштуванні.

Крім цього, менеджери відвідують різноманітні сертифікатні програми. Саме Державний університет телекомунікацій надає високий спектр можливостей в інноваційному навчанні своїм студентам, а сучасна навчально-лабораторна база університету оснащена усім необхідним апаратним і програмним забезпеченням, де студенти університету, а саме студенти які навчаються за спеціальність 073-Менеджмент, можуть отримати теоретичні знання та практичні уміння, а особливо професійні навики управління підприємством.

Основними важелями обрання майбутньої професії менеджера є:

• Висока заробітна плата менеджера (від 18000-20000 грн. на початковому етапі).
  • Перспективи кар’єрного росту (від менеджера до керівника структурного підрозділу і вище).
  • Професійні зв'язки в різних сферах діяльності (спілкування та обмін досвідом з колегами).
  • Підвищення кваліфікації та сертифікація (наприклад, курси event management, сертифікати «1С: Підприємство»).

На сьогоднішній час, відбувається зміна парадигми від HR management до рeople management. Та все більше менеджерів приділяють ефективному зворотньому зв’язку в мотиваційному менеджменті. Але все ж є дещо що залишається незмінним: «Менеджмент – це мистецтво управління».

В Державному університеті телекомунікацій найновіші IT технології, краще світове обладнання, величезний інтелектуальний конгломерат і все це дає можливість стати частиною інновацій і разом з кафедрою Менеджменту поринути у світ управлінських технологій що приведе до грандіозного успіху в галузі адміністрування.

Кафедра Менеджменту чекає на Вас – талановитих управлінців ХХІ століття!!!