Онлайн-освіта: мотивує і самоорганізовує студентів!

09:29, 15-04-2020

Продовження вимушеного карантину вимагає, як від викладачів, так і від студентів, посиленої дистанційної роботи щодо вивчення навчальних дисциплін. Дистанційне навчання - це комплекс освітніх послуг, що надається за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Освітній процес проходить за індивідуальним розкладом у зручний для студентів час та в зручному місці. Починаючи з 13 березня в усіх університетах розпочався карантин і студенти опинилися у полоні своїх комфортних домівок. Та чи є це приводом до припинення навчання? Звичайно, що ні. Гарна новина в тому, що зараз 2020 рік і людство має величезні ресурси для розв’язання такої проблеми. Це рішення – онлайн платформи для дистанційної освіти.

Відразу з початком карантину розпочалось дистанційне навчання, всі студенти активізували роботу на онлайн платформах, де було розпочато викладачами і студентами дистанційне навчання . Всі викладачі вчасно надсилають матеріали, практичні завдання і відзначають термін опрацювання. Якщо хтось не зрозумів завдання студенти звертаються в особистий діалог з викладачем і їм пояснюється більш детально.

Є позитивні сторони такого навчання, наприклад студенти мають змогу корегувати свій час для занять, хтось отримав більше часу для спорту, вокал чи читання книги; викладачі постійно контролюють успішність навчання; студенти отримують усі необхідні матеріали, та мають змогу повернутися до них у будь-який момент; завжди є онлайн зв’язок з викладачем. Із негативних це лише те, що не всі мають змогу працювати через відсутність комп’ютера чи якісного Internet зв’язку.

Дистанційне навчання в університеті дає студентам можливість цілодобового доступу до навчальних матеріалів, постійну підтримку й консультації викладачів.

Сьогодні всі зростають у цифровому світі і для нас цілком природним є цифрове середовище, яке використовується для отримання та обміну інформацією.

Отже, для нас не є проблемою навчатись онлайн дистанційно, навпаки – це нова цікава пригода для студентів!

Фотографії