Сертифікація студентів під час навчального процесу

21:01, 07-05-2020

Кафедра менеджменту надає унікальну можливість своїм студентам оволодіти практичними навичками використання сучасних програмних комплексів, що широко використовуються підприємствами. Також, в рамках навчального процесу проводиться сертифікація студентів. Для цього кафедрою укладено договори з компаніями-партнерами, серед яких є: ТОВ «Парус – Регіони», Інтелект-сервіс M.E.Doc, Фірма «1С» (ТОВ «ПРОКОМ»).

Викладачами кафедри менеджменту розроблено ряд навчальних дисциплін в яких кожна тема складається з теоретичних і практичних занять, де останні складають більше 50% відповідно до вимоги інноваційного змісту навчання, розробленого ректором Державного університету телекомунікацій Толубко В.Б.

По закінченню вивчення дисципліни найкращі студенти за результатами кваліфікаційного тесту отримують сертифікати:

• «Корпорації Парус» по використанню програмного комплексу «Парус - Менеджмент і Маркетинг»;

• «Проком» по використанню програмного комплексу «1С: Підприємство 8: Зарплата і управління персоналом 8.2 »;

• «Інтелект-Сервіс» по використанню програмного комплексу «M.E.Doc».

Перелік сертифікатів не є вичерпним. Кафедра продовжує розвивати ділові зв’язки для забезпечення свої студентів сучасним компетенціями, які необхідні на ринку праці.

Для проведення практичних занять використовується сучасне обладнання лабораторії кафедри менеджменту з використанням персонального комп’ютеру з встановленим ліцензійним програмним забезпеченням.

Оволодіння практичними навичками, отримання сертифікатів та набуття компетенцій надає студентам кафедри менеджменту переваги при працевлаштуванні по закінченню навчання. Це підтверджується нашими студентами, які вже отримали своє перше високооплачуване робоче місце.

На фото представлені студенти, які успішно пройшли сертифікацію та вже працюють за спеціальністю.

Чорний Владислав – завдяки знанням та підтвердженому сертифікату користувача програмного комплексу «M.E.Doc» отримав посаду помічника керівника компанія «ФастІнвестГруп».

Нечитайло Богдан – з 2018 року працює в компанії «3M Ukraine», на посаді Marketing Support Organisation в в структурному підрозділі Health Care, Oral care business group. При влаштуванні на роботу мав конкурентну перевагу завдяки знанням англійської мови рівня С1 та отриманому сертифікату користувача програмного комплексу «Парус – Підприємство 7.40» CRM – модуль «ПАРУС - Менеджмент и Маркетинг».

Носов Дмитро – відкрив власну справу та розвиває своє event-агентство. Із слів студента знання та практичні навички використання програмного комплексу «1С: Підприємство 8: Зарплата і управління персоналом 8.2 » йому дуже допомагають у ведення власного бізнесу.

Крижанівський Артем – працює в Міжнародному рекламному агентстві Cheil Ukraine на посаді Billing manager (менеджер з питань документообігу). При працевлаштуванні Артем отримав суттєву перевагу завдяки знанням та наявності сертифікатів щодо володіння системою електронного документообігу «АСКОД» та системи електронного документообігу «М.Е.Doc».

Фотографії