Освіта – це не час. Освіта – це зусилля. Вітаємо студентів групи МНЗМ-71 з успішним захистом магістерських дипломних робіт!

19:55, 10-06-2020

10 червня 2020 року на кафедрі Менеджменту відбулася важлива та довгоочікувана подія, а саме захист магістерських дипломних робіт студентами групи МНЗМ-71. Студенти із впевненістю та невеличкою схвильованістю чекали на свій захист. Усі представлені магістерські дипломні роботи освітньо-кваліфікаційного рівня освіти другий “Магістр” відповідають  встановленим вимогам, присвячені актуальним темам та виконані на високому рівні. Студенти блискуче захистили результати своїх досліджень, продемонстрували високий рівень знань,  впевнено та чітко  відповідали на запитання членів екзаменаційної комісії. Студентами вдало пройдено останній етап навчання та рішуче подолано самий складний бар'єр. Підведений підсумок багаторічному навчанню в Державному Університеті Телекомунікацій.

Колектив  кафедри  Менеджменту вітає своїх випускників магістрів з успішним захистом магістерських  дипломних робіт та бажає упевненості в своїх силах, витримки та наполегливості у досягненні поставленої мети. Щиро віримо у блискуче майбутнє наших випускників, у їх яскравий власний шлях у світі, сповненому безлічі можливостей. А також запевняємо, що двері кафедри Менеджменту для наших магістрів завжди залишаються відкритими, тому з нетерпінням чекатимемо нових зустрічей!

«Недостатньо тільки отримати знання; їх треба застосувати.
Недостатньо тільки бажати; треба діяти.»

Йоганн Вольфганг фон Гете

Фотографії