Дистанційне заняття для студентів кафедри менеджменту із практиком-виробником як одна із складових інноваційного змісту навчання

16:37, 12-11-2020

Дистанційне заняття сьогодні ми розглядаємо як щось вже звичне та не від’ємне в нашому житті, але знайти час та поділитися своїми величезним досвідом, можливість є не завжди! Кафедра Менеджменту організувала дистанційну зустріч із заступником директора Державного підприємства заводу «Арсенал», кандидатом економічних наук Ліщинським Михайлом Петровичем.

Михайло Петрович, звернув увагу студентів на досвід та необхідність постійно самовдосконалюватися, з впевненістю орієнтуватися в інноваційному просторі та отримувати нові для себе знання, а також розповів про особливості своєї роботи. Гість наголосив студентам про те, що на сьогоднішній день високопрестижну та високооплачувану роботу мають ті спеціалісти, у яких є диплом з вищою освітою та які володіють основними компетенціями виробників.

Під час дискусії зі студентами Михайло Петрович пообіцяв в подальшій такій зустрічі, провести дистанційну екскурсію заводу «Арсенал»..

Зустріч із практиками в Державному університеті телекомунікацій,  завжди є цікавою та повчальною, практично, це вже маленький досвід!

Висловлюємо свою подяку Ліщинському Михайлу Петровичу та чекаємо на нові зустрічі!

Фотографії