Підвищуємо рівень англійської разом з кафедрою менеджменту!

16:14, 10-06-2021

Ми вже не одноразово наголошуємо про «Інноваційний зміст навчання», котрий містить дванадцять кроків до успішного оволодіння знань для студентів, який був розроблений нашим ректором В.Б. Толубко.

Сьогодні ми хочемо зупинитися на одному з його етапів, а саме з посиленням викладання студентам англійської мови та англійською мовою. Відповідно до цього пункту, англійська мова посилено викладається тричі на тиждень студентам 1го та 2го курсах, а вже починаючи з 3го курсу - англійською мовою викладаються дисципліни професійного призначення двічі на тиждень. Для цього кафедра менеджменту робить все можливе і постійно підвищує рівень професійності викладачів та якості володіння англійською мовою в тому ж числі. Ось і не стало винятком, як доцент кафедри Сорока А.М. отримала сертифікат з англійської мови В2, за що ми її і вітаємо!

А також нагадуємо для майбутніх абітурієнтів:

— учні 11-х класів можуть не здавати ДПА з англійської, якщо в минулому або поточному календарних роках отримали (або до 24 травня 2021 встигнуть отримати) міжнародний сертифікат, який підтверджує володіння англійською на рівні B1 і вище для загальноосвітніх шкіл, а також B2 і вище - для класів з поглибленим вивченням іноземних мов. У такому випадку результати цих іспитів зараховуються, як атестація з іноземної мови, і учень отримує «автоматичні» 12 балів.

Студенти кафедри, як майбутні управлінці, зобов’язані володіти англійською мовою, тому що саме вона є ключем до подальшого самовдосконалення та кар’єрного зростання. Крім того володіючи англійською мовою – мовою міжнародного спілкування – кожен студент після закінчення університету досягає поставлених цілей за допомогою нових можливостей.