Формування конкурентоспроможної національної економіки на засадах діджиталізації - важливий тренд наукових досліджень в Державному університеті телекомунікацій

17:56, 09-12-2021

Інформаційні технології поширюються на всі сфери суспільного життя та стають важливим чинником розвитку як окремої країни, регіону, так і вітчизняних та транснаціональних  компаній. Світова економіка в умовах пандемії вступила в нову фазу функціонування, засновану на інформаційних технологіях, тобто головний акцент переноситься на управління, зв’язок, комунікації, зростає роль інтелектуального капіталу, інновацій, що вимагає нових підходів , інструментів та відповідних управлінських рішень.

Директор Навчально-наукового  інституту менеджменту та підприємництва професор Гудзь О.Є. та професор кафедри менеджменту Євтушенко Н.О. прийняли участь у роботі І Міжнародної науково-теоретичної конференції «Модернізація науки та її вплив на глобальні процеси» (Modernization of science and its influence on global processes), яка відбулсь 5 листопада 2021 р. в м. Берн (Швейцарська Конфедерація) із застосуванням Європейської наукової платформи European Scientific Platform та презентували результати наукових досліджень на тему «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СВІТОВОГО ІТ-РИНКУ В ПАНДЕМІЮ» («DEVELOPMENT TRENDS OF THE WORLD  IT MARKET  IN A PANDEMIC»).

У презентації результатів наукових досліджень та виступах було акцентовано увагу на тому, що в Державному університеті телекомунікацій приділяється велике значення дослідженням сучасних нформаційних технологій та їх впливу на формування конкурентоспроможної національної економіки. Проаналізовані тенденції розвитку світового ринку ІТ в умовах пандемії та прогноз його розвитку на 2022 р. дають всі підстави стверджувати про можливості подальшого динамічного зростання світового ІТ-ринку за основними сегментами: 1) Системи ЦОД; 2) Корпоративне програмне забезпечення; 3) Пристрої та технології; 4) ІТ-послуги; 5) Телекомунікації. Подальший розвиток сфери інформаційних технологій в Україні буде вагомим чинником зростання конкурентоспроможності національної економіки на засадах діджиталізації.

Фотографії