Наукове дозвілля кафедри менеджменту – гурток «менеджмент ХХІ століття»

19:12, 20-12-2021

В Державному університеті телекомунікцій більше часу приділяється практичній складовій, де наш університет формує нове покоління бізнесової та управлінської еліти, а кафедра Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва навчає студентів за сучасною, престижною та затребуваною на рику праці спеціальністю 073-Менеджмент, яка забезпечує якісну підготовку нової генерації менеджерів, що досконало володіють економічною та управлінською теорією, здатні комплексно розв’язувати складні професійні завдання із застосуванням сучасного інструментарію та ІТ технологій, які природно вмонтовані у інформаційний та економічний простір.

В Державному університеті телекомунікцій більше часу приділяють розвитку професійних знань, умінь, навичок, мотивації, творчості і особистісних якостей студентів за допомогою введення наукових гуртків. Так, під час проведення даних заходів студенти можуть розвивати свій інноваційний потенціал для самостійної в майбутньому підприємницької діяльності на основі креативного підходу і отриманих в ході навчання компетенцій, які вимагають компанії для працевлаштування.

У своїй діяльності гурток «Менеджмент ХХІ століття», яким керує к.е.н., доцент кафедри менеджменту Маковецька Ірина Миколаївна, керується принципами рівноправності членів гуртка, самоврядування, відкритості та прозорості, органічного зв’язку науково-дослідної роботи з навчальним процесом.

На одному з занять наукового гуртка «Менеджмент ХХІ століття» була студентами запропонована аналітично-практична вправа «Бізнесмен». Студенти були розбиті на дві групи та оцінювали основний склад організації, аналізували консенсус-прогноз розвитку організації та розробляли стратегії по конкурентоспроможності організації.

Основними завданнями гуртка «Менеджмент ХХІ століття» є:

• залучення до роботи студентів, які виявляють інтерес до наукової роботи;
  • сприяння в оволодінні навичками проведення самостійних наукових досліджень;
  • розвиток наукового мислення, розширення кругозору та ерудиції;
  • поглиблення знань з дисциплін, що вивчаються в університеті, стимулювання інтересу до професійного самовдосконалення;
  • залучення студентів до участі в науковій діяльності кафедри менеджменту;
  • забезпечення участі студентів у проведенні наукових конференцій, наукових семінарів кафедри та університету, круглих столів, форумів.

Саме наш науковий гурток «Менеджмент ХХІ століття» надає можливість виявити найбільш здібних і талановитих, схильних до наукової роботи студентів та залучити їх до наукової роботи кафедри Менеджменту.