Презентація наукової монографії Олега Соскіна «Народний капіталізм: економічна модель для України»

10:04, 08-06-2015

28 травня 2015 р. в Київському Будинку вчених відбулася презентація наукової монографії Олега Соскіна «Народний капіталізм: економічна модель для України». Викладачі кафедри соціології та гуманітарних дисциплін – ст. викл. Демченко О.В., доц. Балюк Р.В., доц. Дубовик Н.А., ст. викл. Кожедуб О.В., ст. викл. Ремарчук М.М. – долучилися до заходу, де було презентовано теоретико-методологічне обґрунтування та практичну проекцію втілення у життя моделі народного капіталізму, яка є найбільш прийнятною для України.

Монографії «Народний капіталізм: економічна модель для України» присвячено понад 20 років роботи. За темою дослідження опубліковано майже 30 статей у наукових фахових виданнях, понад 20 розділів у колективних монографіях і книгах, узято участь у сотнях міжнародних і всеукраїнських наукових заходах, конференціях і круглих столах.