Виступ завідувача кафедри соціології та гуманітарних дисциплін перед студентами

14:35, 24-06-2015

Шановні студенти!

Закінчується навчальний рік, залікова та екзаменаційна сесія, попереду вас чекає відпочинок, літні канікули. Ми хотіли побажати вам вдало скласти сесію, показати високий рівень знань та отримати гідні оцінки.

Також варто наголосити на тому, що ви навчаєтесь у провідному вищому навчальному закладі України. Протягом останнього року, в нашому ВУЗі відбулись позитивні зміни, які стосуються як матеріально-технічної бази, так і змісту навчання.

По-перше, в університеті налаштовано WI-FI мережу з вільним доступом, що дає вам можливість швидко і зручно знайти інформацію в Інтернеті, поспілкуватись зі своїми друзями, підготуватись до самостійних та контрольних робіт.

По-друге, продовжує якісно працювати їдальня, в якій ви можете смачно, недорого і в комфортній атмосфері перекусити між заняттями або ж «підкріпитись» перед важливими іспитами. Зараз для вас ще й будується літній майданчик, де ви зможете пообідати та відпочити на свіжому повітрі.

По-третє, в гуртожитку відкрита тренажерна зала, де ви можете вдосконалювати своє тіло, підтримувати форму і просто з користю проводити час після занять.

По-четверте, в університеті продовжується робота з вдосконалення та оснащення сучасним обладнанням аудиторій та лабораторій. Ви знаєте, що університет має єдину в Україні сертифіковану академію Hewlett-Packard, безкоштовні курси CCNA академії «CISCO», а також впроваджується система електронного документообігу «АСКОД» та «Діло».

Для вас, шановні соціологи, також буде обладнана 414 аудиторія, в якій з наступного навчального року ви зможете набувати ще й практичних навичок володіння такими сучасними програмами, як ОСА, SPSS Statistic.

По-п’яте, згідно з законом «Про вищу освіту», вимогами роботодавців та актуальними потребами суспільства, в університеті вдосконалюється зміст навчання, активно впроваджується практична складова навчання. Після закінчення ВУЗу ви можете отримати не лише диплом Державного університету телекомунікацій, а й сертифікати міжнародного зразка від провідних компаній світу НР, IBM та ін.

Отже, керівництво університету, а також весь професорсько-викладацький склад, працюють над тим, щоб дати вам якісну сучасну освіту, зробити ваше навчання комфортним, цікавим, щоб ви могли себе реалізувати не лише як фахівці в певній галузі, а й як особистість.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Економіки

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу

Місія програми –  сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш  динамічної та  прибуткової ІТ-сфери. Студенти  професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу