Культурна мозаїка Криму

09:48, 30-06-2015

11 червня 2015 р. в Інституті історії України НАН України (вул. М.Грушевського, 4) відбувся черговий семінар з історії Криму, на якому з доповіддю на тему «Культурна мозаїка Криму» виступила провідний науковий співробітник Інституту сходознавства ім. А. Кримського НАН України, кандидат історичних наук Маргарита Араджионі.

Було висвітлено низку питань стосовно етнічних спільнот, котрі нині населяють Крим – білорусів, болгар, вірмен, греків, євреїв, італійців, караїмів, кримських татар, кримчаків, німців, росіян, рома-чингіне, українців, чехів та естонців. Йшлося про час їхньої появи на півострові, регіони походження, динаміку чисельності протягом століть, місця проживання, сучасні громадські об’єднання та культурне життя, знакових особистостей.

У заході взяла участь доцент кафедри соціології та гуманітарних дисциплін, кандидат історичних наук С.А.Дмитрук.